fbpx

Четка за стилизирање коса

1.402,00 ден

Супер грижа за вашата коса

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Супер грижа за вашата коса ! Оваа стилска четка од tianDe совршено ја чешла косата, компактна големина која е совршена за вашата чанта.