fbpx

Хидратантен крем за лице InTop

904,00 ден

Посебна грижа за комбинираната кожа: T-зона под контрола! Оваа навлажнувачка крема од TianDe ќе биде вашето големо откритие! Со својата ултра-лесна текстура, таа е совршена за комбинираната кожа. Кремот нуди хидратантна нега, има антиоксидантни и заштитни својства, не ги затвора порите, ја остава кожата свилена и свежа.

Категории: , ,
Споделете го продуктот

Опис

Посебна грижа за комбинираната кожа: T-зона под контрола!

Оваа навлажнувачка крема од TianDe ќе биде вашето големо откритие! Со својата ултра-лесна текстура, таа е совршена за комбинираната кожа.

Кремот нуди хидратантна нега, има антиоксидантни и заштитни својства, не ги затвора порите, ја остава кожата свилена и свежа.