fbpx

Фито крем за стапала

394,00 ден

Кремот го спречува непријатниот мирис и прекумерно потење

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Кремот го спречува непријатниот мирис и прекумерно потење, а воедно и дава на кожата свежина и ефикасно ја омекнува, храни и хидрира кожата на стапалата.

Начин на употреба: Дневно нанесувајте го кремот на чиста и сува кожа на стапалата, а ноќе облечете памучни чорапи.