fbpx

Силиконски стегачи за коса

283,00 ден

Колку често се обидувате да направите совршена “коњска опашка”, но речиси никогаш не стигнувате до совршен резултат? Силиконските стегачиња ќе Ви помогнат.

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Колку често се обидувате да направите совршена “коњска опашка”, но речиси никогаш не стигнувате до совршен резултат? Силиконските стегачиња ќе Ви помогнат.

Изработени од еластичен силикон, тие се многу меки и не ја кршат косата.
Погодни за деца и возрасни.