fbpx

Ревитализирачка маска за лице и врат “ Линчи“

204,00 ден

Маската ја обновува и ја подмладува кожата. Таа има моќно регенеративно дејство, интензивно ја храни, навлажнува и ја подобрува микроциркулацијата во епидермисот.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Маската ја обновува и ја подмладува кожата. Таа има моќно регенеративно дејство, интензивно ја храни, навлажнува и ја подобрува микроциркулацијата во епидермисот. Активниот растителен комплекс кој ја спречува појавата на знаци на предвремено стареење, ја храни кожата со енергија и ја зголемува својата заштитна функција. Се користи повеќе пати.