fbpx

Растворлива маска “Бисер во прав“, 100 гр

475,00 ден

100% природен бисер во прав. Ги активира метаболистичките процеси во клетките на кожата, ја подобрува циркулацијата, ја храни и навлажнува, ги избелува темните дамки, ја прави кожата свежа, поцврста и еластична.
Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

100% природен бисер во прав. Ги активира метаболистичките процеси во клетките на кожата, ја подобрува циркулацијата, ја храни и навлажнува, ги избелува темните дамки, ја прави кожата свежа, поцврста и еластична.Маската ефикасно ги намалува брчките, ги отстранува слободните радикали, ја подобрува заштитната функција на клетките. Соодветен е за сите типови на кожа и може да се нанесува на лицето, вратот, деколтето, рацете и градите.