fbpx

Потхранувачки хидратантен крем за раце со овчо млеко, 80мл

248,00 ден

Ефикасно ја навлажнува, омекнува и ја измазнува кожата, дава чувство на кадифена мекост. Наменет е за секојдневна употреба.Млеко – ефикасно ја смирува, храни, омекнува и ја хидратира кожата.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Ефикасно ја навлажнува, омекнува и ја измазнува кожата, дава чувство на кадифена мекост. Наменет е за секојдневна употреба.Млеко – ефикасно ја смирува, храни, омекнува и ја хидратира кожата.