fbpx

Околуочен лифтинг крем

1.515,00 ден

Видливо ја затегнува кожата околу очите, го обновува својот здрав и младешки изглед. Благодарение на специјалниот состав збогатен со активни елементи,

Споделете го продуктот

Опис

Видливо ја затегнува кожата околу очите, го обновува својот здрав и младешки изглед. Благодарение на специјалниот состав збогатен со активни елементи, кремот ја пегла кожата, ги намалува темните кругови и отоците околу очите.