fbpx

Околуочен гел InTop

1.058,00 ден

Замрзнете ја младоста на вашиот поглед

Споделете го продуктот

Опис

Замрзнете ја младоста на вашиот поглед

Смеата и активните изрази на емоции се оние кои предизвикуваат линии на вашето лице попрецизно – благи брчки околу вашите очи. Запрете ги со кремата за очи од колекцијата на In Top TianDe. Вашата кожа веднаш ја впива кремата, ја заситува со влага, поддржува еластичност и тон, ги елиминира знаците на замор и работи против првите линии на изразување.

Гелот е наменет за млада кожа. Запомнете: подрачјата околу очите бараат посебни производи! Тоа е една од најделикатите и чувствителните зони, за да се избегнат предвремените брчки, треба да го користите овој специјален крем за очни капаци од TianDe.

ПРИМЕНА:
Нанесете со лесни движења на кожата околу очите. За да го добиете најдобриот резултат,
користете наутро и навечер.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.