fbpx

Маска за лице „Франсуско рандеву“

172,00 ден

За помалку од еден час имате средба и твоето лице е во ужасна состојба? Не грижи се и не паничи! Со маската за лице “Француско рандеву” од серија за млади In Top ќе го вратите сјајот на кожата и ќе блеснете како вистинска ѕвезда!

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

За помалку од еден час имате средба и твоето лице е во ужасна состојба? Не грижи се и не паничи! Со маската за лице “Француско рандеву” од серија за млади In Top ќе го вратите сјајот на кожата и ќе блеснете како вистинска ѕвезда!

Производот е неопходен за секоја млада дама, бидејќи ги смирува порите, ја прави кожата еластична и ја храни длабоко, помага за правилна хидратација и природна свежина во текот на целиот ден.