fbpx

Кремот за лице со бел чај PhytoCode

1.145,00 ден

Кремот за лице со бел чај има заштитен фактор (SPF11), заштитувајќи ја кожата на лицето од УВА и UVB зраците на сонцето. Исто така дејствува регенерирачки, навлажнувачки и ја негува кожата, против пеги и флеки.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Кремот за лице со бел чај има заштитен фактор (SPF11), заштитувајќи ја кожата на лицето од УВА и UVB зраците на сонцето.

Исто така дејствува регенерирачки, навлажнувачки и ја негува кожата, против пеги и флеки.

Апликација: Кремот е погоден за секојдневна употреба за 30 + години на сите видови на кожа.

Без парабени и бои