fbpx

Крема за раце Сончеви маслинки

154,00 ден

Маслиновото масло во комбинација со екстрактот од бисер одлично ги негува и хидрира вашите раце. Кремот совршено ја враќа удобноста, мекоста и еластичноста на рацете.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Маслиновото масло во комбинација со екстрактот од бисер одлично ги негува и хидрира вашите раце. Кремот совршено ја враќа удобноста, мекоста и еластичноста на рацете.