fbpx

Козметичко масло за масажа 10мл

3.327,00 ден

Машкa моќ и енергија!Производот е специјално дизајниран за мажи.Се препорачува за нарушено функционирање на простата, што предизвикува проблеми со мокрење, сексуалната дисфункција, несоница, неактивност, вртоглавица, депресија, па дури и неплодност.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Машкa моќ и енергија!Производот е специјално дизајниран за мажи.Се препорачува за нарушено функционирање на простата, што предизвикува проблеми со мокрење, сексуалната дисфункција, несоница, неактивност, вртоглавица, депресија, па дури и неплодност.

Начин на употреба: Употреба од 7-21 ден. Нанесете 4-5 капки масло на проблематичните области.

Нанесете го нежно со кружни движења се додека не се апсорбира целосно. Шишето масло е наменето за целосен тек на масажа (21 ден).По 21 ден се прави пауза најмалку една недела.

Внимание! Наменето само за надворешна употреба!

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.