fbpx

Интензивен хидратантен крем

1.059,00 ден

Богатиот и хранлив хидрантен крем, максимално го обновува хидробалансот, помага кожата да остане мазна и хидрирана, ги пегла брчките и ја стимулира регенерацијата на клетки.

Категории: , ,
Споделете го продуктот

Опис

Богатиот и хранлив хидрантен крем, максимално го обновува хидробалансот, помага кожата да остане мазна и хидрирана, ги пегла брчките и ја стимулира регенерацијата на клетки. Го штити лицето од штетните влијанија на животната средина и создава чувство на пријатност. Активните состојки продираат длабоко во слоевите на кожата.