fbpx

Зацврстувачка и затегнувачка емулзија за лице и врат

1.248,00 ден

Ги обновува кожните клетки за регенерација. Се препорачува за уморна кожа со намален тонус.

Споделете го продуктот

Опис

Ги обновува кожните клетки за регенерација. Се препорачува за уморна кожа со намален тонус. Ефикасно ги корегира промените поврзани со возраста, совршено ја влажни кожата и ја пегла и има зацврстувачки ефект. Ја стимулира синтезата на колаген и еластин, помага во зајакнувањето и подобрувањето на еластичноста на кожата.