fbpx

Експрес пилинг

913,00 ден

Веднаш го враќа загувениот сјај на кожата, го стимулира обновувањето на клетките, ги намалува брчките и пигментирањето на кожата. Совршено ја чисти кожата, оставајќи ја мазна и сјајна. Ја навлажнува кожата на лицето, ја смирува и ја омекнува.

Категории: ,
Споделете го продуктот

Опис

Веднаш го враќа загувениот сјај на кожата, го стимулира обновувањето на клетките, ги намалува брчките и пигментирањето на кожата. Совршено ја чисти кожата, оставајќи ја мазна и сјајна. Ја навлажнува кожата на лицето, ја смирува и ја омекнува.