fbpx

Гел за туширање ликер од Мандарина

525,00 ден

Гел за туширање „Мандарина ликер“ од линијата Хаинан Тао

Споделете го продуктот

Опис

Гел за туширање „Мандарина ликер“ од линијата Хаинан Тао е производ со одличен мирис но и мека пена и нежна нега на кожата во еден производ.

Мирисот има неверојатен квалитет: Слатката арома ќе ве маѓепса со својата комбинација на тонови со цветна и овошна основа. Гелот за туширање “Ликер од мандарина” нежно ја чисти и хидрира кожата.

ПРИМЕНА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.