fbpx

Азиски Centella гел за туширање

755,00 ден

Започнете го денот на сјајно патување во Азија со освежителниот гел за туширање кој содржи екстракт од готу кола.

Категорија:
Споделете го продуктот

Опис

Започнете го денот на сјајно патување во Азија со освежителниот гел за туширање кој содржи екстракт од готу кола.

Благодарение на деликатниот состав, гелот за туширање нежно чисти, има смирувачки ефект и носи трајно чувство на свежина, леснотија и чистота.
Гелот за туширање gotu kola е погоден за кожа изложена на урбан стрес (УВ зрачење, сув воздух, индустриска прашина, издувни гасови).
АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа на телото, а потоа исплакнете темелно со вода.

За подетални информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.